Którą wyciskarkę wybrać?

Jeżeli gubisz się w opisach i cechach technicznych i szukasz pomocy w wyborze wyciskarki, to trafiłeś na dobrą stronę.

Na początek zacznijmy od najważniejszych cech wspólnych wszystkich wyciskarek wolnoobrotowych Kuvings:

Aksamitnie gładkie soki bez grudek i fusów. Jednolita konsystencja wyciskanych soków to cecha, którą szczycimy się od wielu lat.

Niezawodny silnik, który cicho wprowadzi ślimak w wolne obroty 50 obr/min. W poszczególnych modelach może się nieco różnić mocą i konstrukcją, ale zawsze wykona idealnie powierzoną mu pracę bez zbędnego hałasu.

Najwyższa jakość wykonania poparta 10-letnią gwarancją to wyróżnik, który przyczynił się do zdobycia przez markę Kuvings Złotego Lauru Konsumenta już 9 lat z rzędu. Zapewniamy sprawny i szybki serwis wszystkich naszych maszyn i stałą dostępność części zamiennych.

Revo830 - nowoczesna hybryda

Łączny w sobie zalety wyciskarki pionowej i poziomej. Podobnie jak starszy model Evo820, posiada 3 sita w wyposażeniu. Szczególnie skuteczna w wyciskaniu włóknistych składników (np. seler naciowy)

Wyróżniki tego modelu, których nie znajdziesz w starszych wersjach:

  • podwójny wlot (90 mm na duże składniki i 43 mm na podłużne)
  • ślimak smart-cut - kroi składniki przed wyciskaniem, co zapewnia płynną pracę, szczególnie przy zielonych i włóknistych warzywach
  • silnik klasy gastro - dłuższa i bardziej cicha praca niż w poprzednich generacjach

Evo820 - klasyczny bestseller

Model z 2018 roku, dostępny obecnie w wersji PLus - z 3 sitami w standardowym wyposażeniu.

Od tej generacji możemy mówić o prawdziwie aksamitnym, gładkim i jednolitym soku, który udało się nam uzyskać przez istotne zmiany w częsciach wyciskających.

Z uwagi na swoje wyposażenie, przeznaczony nie tylko dla miłośników soków, ale również koktajli i sorbetów.

D9900 - idealne soki w wersji podstawowej

Aksamitną gładkość i jednolitą konsystencję soku uzyskasz na tym samym poziomie co w modelu Evo820 - obie wersje weszły na rynek w 2018 roku.

Model D9900 to jednak doskonałe rozwiązanie dla miłośników soków, którzy nie potrzebują w wyciskarce dodatkowych funkcji. Ta wersja posiada w wyposażeniu 1 sito do soków.

Jeżeli szukasz najwyższej jakości Kuvingsa w najprostszej wersji i najbardziej przystępnej cenie, model D9900 jest w sam raz dla Ciebie.

Model
Kolory
Dane Techniczne
Wymiary
Rozmiar wlotu
Waga
Moc
Sita w zestawie
Sito do soków
Sito do koktajli
Sito do sorbetów