B6000S PLUS 2018/2019

Nowy produkt

17 Przedmioty

Wyciskarka Kuvings B6000 PLUS MODEL 2018/2019 Silver

1 590,00 zł

Przyjmujemy zamówienia również telefonicznie, 8.00-23.00/ 7 dni w tygodniu!  /883 007 091/

  

Wyciskarka Kuvings B6000 to urządzenie, które znacznie skraca czas otrzymania pysznego i soczystego soku owocowego. Jest to możliwe dzięki temu, że wyciskarka ta najpierw tnie owoce, potem je miażdży, a następnie wytłacza z nich maksimum soku.

Otwór wlotowy został tak zaprojektowany, by zmieścił się tam cały owoc rozmiarów jabłka, gruszki lub pomidora. Dzięki temu oszczędzasz czas przeznaczony wcześniej na ich krojenie, a co znacznie ważniejsze, nie podlegają one utlenianiu, do którego wcześniej dochodziło. Dzięki temu są zdrowsze, bardziej odżywcze i mają lepsze działanie zdrowotne.

Zatyczka wylotu soku zabezpiecza przed nieopacznym ubrudzeniem kuchni, ułatwia wymianę szklanek w czasie jednego wyciskania, bez zachlapania blatu i bez konieczności wyłączania urządzenia.

System zabezpieczenia silnika chroni go przed przegrzaniem. Gdy pojawia się takie ryzyko urządzenie zostanie automatycznie zatrzymane i do przegrzania nie dochodzi. Siła silnika pozwala na wyciskanie soku również z wartościowych i zdrowych liści takich jak szpinak, szczaw czy trawa.

Kuvings B6000 zatyczka


   


BPA

 PRODUKT WOLNY OD BISFENOLU - Wyciskarka Kuvings B6000 jest wolna od Bisfenolu, związku chemicznego, którego nawet śladowe ilości mogą mieć szkodliwy wpływ na zdrowie.

 

                                                                                                     BPA

                  10 LAT GWARANCJI NA SILNIK I CZĘŚCI     

Zobacz jak pracuje Kuvings na youtube: https://youtu.be/pAE3Qena7Lg 

W skład zestawu wchodzi:

 • Silnik/Korpus
 • 2 pojemniki na sok
 • Szczotka
 • Szczotka Samoczyszcząca Na Sito
 • Komora Zsypowa (big mouth)
 • Sito i Wałek z Ultemu
 • Koszyk na Sito
 • Wałek ślimakowy z ultemu
 • Instrukcja obsługi w języku polskim

  + książka z przepisami!

  * Silnik o największej mocy – 240W.

  W celu zachowania najwyższej jakości wysokowydajny indukcyjny (bezszczotkowy) silnik jest produkowany w naszej firmie, a nie przez podwykonawców. Jest to obecnie najmocniejszy silnik, jaki stosowany jest w wyciskarkach. Silnik indukcyjny o mocy 240W jest w stanie, zachowując wszystkie najlepsze właściwości uzyskanych soków, z powodzeniem zmiażdżyć i wycisnąć sok z całej marchewi, buraka, czy selera – bez konieczności ich krojenia!

  * Opatentowana prasa ślimakowa do wyciskania soku

  Pojedyncza śruba wyciskająca, skonstruowana w oparciu o innowacyjną technologię J.M.C.S. (Juicer Module Comprising System), umożliwia wydajną ekstrakcję soku. Technologia zapewnia więcej witamin i minerałów oraz minimalizuje rozwarstwianie się soku. Konstrukcja ta na branżowych targach w 2011r. w Genewie, została nagrodzona i uznana za najbardziej innowacyjne urządzenie w tej kategorii.

 • zbudowana z ULTEMU (materiału  fizjologicznie obojetnego).

  * Wolnoobrotowa metoda miażdżenia.

  Wolnoobrotowa wyciskarka do soków z całych owoców i warzyw KUVINGS Whole Slow Juicer Big Mouth B6000 wykorzystuje wolnoobrotową metodę miażdżenia. Wytwarza 100 % procent naturalnego, pełnego witamin i minerałów soku i zapobiega uszkodzeniu niezwykle zdrowych i cennych enzymów, zapewniając uzyskanie najwyższej jakości soki. Cechuje się przy tym, wysoką szybkością i efektywnością miażdżenia.

  * Wyciskarka wolna od bisfenoli – BPA free.

  Wszystkie elementy wyciskarki KUVINGS, mające kontakt z żywnością, czyli sokiem, lub wsadem (wyciskanymi owocami,czy warzywami) wykonane są z materiałów wolnych od bisfenoli – wysoce szkodliwych dla zdrowia substancji chemicznych, znajdujących się w wielu tworzywach sztucznych. Wyciskarki KUVINGS posiadają oznaczenie BPA free!

  * Cicha praca.

  Inaczej niż szybkoobrotowe odśrodkowe wyciskarki do soków, wolnoobrotowa wyciskarka do soków z całych owoców i warzyw KUVINGS Whole Slow Juicer Big Mouth B6000 pracuje bardzo cicho, redukując do minimum hałas czy drgania. Wystarczy powiedzieć, że należy do najcichszych na świecie.W przypadku chęci zamówienia większej ilości wyciskarek prosimy o kontakt telefoniczny

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: