motiv1

Nowy produkt

10 Przedmioty

Motiv1

2 820,00 zł

Kuvings Motiv1 to wyciskarka na miarę XXI wieku! Od teraz dzięki wyciskarce Motiv1 i dedykowanej aplikacji z łatwością zyskasz zdrowie i sylwetkę, o jakiej marzysz!

Jak to działa?

Miej wszystko pod kontrolą

Najnowsza wyciskarka – Kuvings Motiv1 – współdziała z innowacyjną aplikacją mobilną. Dzięki niej możesz przeprowadzić analizę podstawowych parametrów swojego organizmu: określić masę ciała, wskaźniki BMI (masy ciała) i BMR (podstawowej przemiany materii), ilość tkanki tłuszczowej i mięśniowej, ilość wody i minerałów w organizmie. Możesz także ustawić w telefonie cel, do którego dążysz i śledzić swoje postępy.

Przepisy wybrane specjalnie dla Ciebie

Wprowadzając aktualne pomiary, umożliwiasz aplikacji dopasowanie przepisów, bazujących na najlepiej dopasowanych dla Ciebie produktach.Bogata baza przepisów na soki to nie wszystko, co podpowie Ci aplikacja – otrzymasz także przykładowe inspiracje na obiady i desery.

Trener personalny w Twoim telefonie

W aplikacji od Kuvings znajdziesz także filmy instruktażowe, które nauczą Cię, jak prawidłowo ćwiczyć poszczególne partie ciała. Przy pomocy aplikacji możesz wykonać trening zarówno na siłowni, jak i w domowym zaciszu!Pamiętaj, że zgrabna sylwetka to wynik połączenia odpowiednio zbilansowanej diety i aktywności fizycznej!

Parametry wyciskarki Kuvings Motiv1

Model Motiv1 tak jak jej poprzednicy ma wbudowany szeroki wlot (82 cm), dzięki któremu wyeliminujesz konieczność krojenia owoców i warzyw na drobne kawałki! Urządzenie zostało także wyposażone w sprawdzoną klapkę bezpieczeństwa, uniemożliwiającą włożenie ręki do środka wyciskarki. Możesz wreszcie przygotowywać soki razem z dziećmi!

  • Wymiary: 175 mm x 255 mm x 457 mm
  • Waga: ok. 9 kg
  • Silnik o mocy 240W
  • 50 obrotów na minutę
  • Zbiornik mieszczący 400ml
  • Wykonana z bezpiecznych i trwałych materiałów: Ultemu, Tritanu, ABS i PC
  • Oryginalna wyciskarka koreańskiej firmy Kuvings
  • 10-letnia gwarancja!

Zainteresowała Cię innowacyjna wyciskarka Kuvings Motiv1? Zapraszamy do zakupu! Jesteśmy certyfikowanym przedstawicielem marki Kuvigns. W swojej ofercie posiadamy oryginalne, niezawodne urządzenia – zachęcamy do zapoznania się z całością naszego asortymentu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu!

23 innych produktów w tej samej kategorii