Vita-My

Nowy produkt

7 Przedmioty

Vita-My Zestaw próżniowy

189,00 zł

Masz już wyciskarkę wolnoobrotową? Zatem następnym, niezbędnym gadżetem w Twojej kuchni musi być zestaw próżniowy!

 

Chcesz przechowywać swój świeżo wyciśnięty sok w taki sposób, by zachował to, co w nim najlepsze – czyli doskonały smak, pełnię witamin i moc najlepszych składników odżywczych? Świetnie sprawdzi się w tym nasz zestaw próżniowy Vita-My! Dzięki systemowi odsysania powietrza, produkty spożywcze w naczyniu próżniowym nie ulegają procesowi utleniania (nie psują się). Chronione są także przed wilgocią i wyschnięciem.

Na zestaw składają się: dzbanek o pojemności 1 L, pompka próżniowa oraz dwie uniwersalne pokrywki, których można użyć w połączeniu z wszelkimi butelkami czy słoikami (węższa pokrywka pasuje na naczynia o wylocie od 2,5 do 5 cm, a szersza - od 4 do 7,5 cm).

Uwaga: pojawiające się na zdjęciach produktowych szklane butelki i słoiki mają jedynie charakter poglądowy i nie wchodzą w skład kompletu.Dzięki naszemu zestawowi próżniowemu wyeliminujesz również konieczność codziennego mycia swojej wyciskarki.

Zestawy Vita-My produkowane są na terenie Unii Europejskiej – w Słowenii. Dzbanek wykonany jest z wolnego od BPA (a więc bezpiecznego dla zdrowia i nadającego się do kontaktu z żywnością), wytrzymałego Tritanu. Materiał ten nie pochłania smaków i zapachów.
Zestawy próżniowe Vita-My posiadają 2-letnią gwarancję.W przypadku chęci zamówienia większej ilości wyciskarek prosimy o kontakt telefoniczny

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

23 innych produktów w tej samej kategorii