D9900 MODEL 2018/2109

Nowy produkt

18 Przedmioty

Wyciskarka Kuvings D9900 Matt Gunmetal MODEL 2018/2019

2 050,00 zł

-60,00 zł

1 990,00 zł

Obniżka!

KUVINGS D9900

Wyciskarka KuvingsD9900 to imponująca i wspaniale zaprojektowana konstrukcja, która doskonale sprawdzi się wśród osób wymagających najwyższej jakości świeżowyciskanego soku lub smoothie.

Nowa wyciskarka Kuvings D9900 to wyraz nowych możliwości i doskonałego designu. Już na pierwszy rzut oka zachwyca smukłą sylwetką. Dzięki znakomitej jakości materiałów i specyficznemu kształtowi oferuje maksymalny komfort użytkowania - w trakcie wyciskania soku, jak i w czasie czyszczenia urządzenia.

KUVINGS D9900 na nowo definiuje standardy w swojej klasie: 

Silniejszy

Ulepszone mocowanie misy głównej sprawia że wyciskarka Kuvings D9900 jest stabilna, a misa nie porusza się w trakcie pracy. Wyciskarka efektywniej wykorzystuje moc silnika.

Ulepszony

Misa główna 5-ej generacji poprawia trwałość i efektywność pracy urządzenia

Łatwe mycie

Górna część otworu w misie głónej jest otwarta i szersza niż w poprzednich modelach - umożliwiając łatwe czyszczenie drobnych pozostałości.

Bezpieczeństwo

System otwierania klapki został zaprojektowany, aby uniemożliwić dziecku włożenie rączki do urządzenia, a jego uniwersalna konstrukcja jest wygodna i bezpieczna dla wszystkich.

Przydatny

Opcjonalny moduł Citrus może wytwarzać specyficzny sok z cytrusów z teksturą włókna, teraz możesz cieszyć się ulubionym sokiem.

Ekologiczny

Pojemnik wykonany jest z Tritanu, który jest wolny od Bisphenolu A, a siatka i śruba do wyciskania soku wykonane są z bezpiecznego i wytrzymałego ULTEMU
W przypadku chęci zamówienia większej ilości wyciskarek prosimy o kontakt telefoniczny

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

14 innych produktów w tej samej kategorii