O sklepie:

Autoryzowany przedstawiciel Kuvings : 'PHU J. Olejnik'

Kupując u nas, masz pewność oryginalnego produktu, fachowej obsługi i pełnego wsparcia serwisowego.

sklep internetowy:

www.kuvings.net.pl

sklep stacjonarny: ul. J. Popiełuszki 9/11 ,OLSZTYN

wysyłki/faktury/serwis +48 883 007 091

Regulamin sklepu 

Właścicielem sklepu internetowego www.kuvings.net.pl jest firma:

Biuro Promocyjno Handlowo Usługowe
Jarosław Olejnik

ul. J. Popiełuszki 9/11
10 – 695 Olsztyn

NIP 736-142-21-34 

ZASADY ZAMAWIANIA.
1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie są realizowane tego samego dnia lub następnego. Zamówienie złożone w niedziele i święta, realizowane są w kolejne dni robocze.

2.Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia. Zamówienia, których nie będzie można potwierdzić telefonicznie lub mailem będą realizowane po wpłynięciu zapłaty na konto. 

3.Sklep www.kuvings.net.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień za pobraniem wzbudzających wątpliwości. 

4. Operatorem płatności internetowych jest serwis PRZELEWY24.PL - DialCom24 Sp. z o.o. ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań Tel. +48 61 642 93 44, Fax +48 61 642 90 31, www.przelewy24.pl NIP 781-173-38-52, REGON 634509164 Sąd Rejonowy Poznań, VIII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Nr KRS 0000306513.

5. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.ZWROT TOWARU.
1. Klient zawsze może odstąpić od umowy kupna i odesłać towar bez podania przyczyn. Prosimy jednak o odesłanie towaru nie później niż w terminie 14 dni. Towar prosimy zwrócić w takim stanie, w jakim został zakupiony, w oryginalnym, nie uszkodzonym opakowaniu wraz z dowodem zakupu i instrukcją (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.). Transport przesyłki w przypadku zwrotu należy dokonać przesyłką kurierską. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.
W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z biurem sklepu. 

2. W przypadku zwrotu towaru przez klienta, przelew gotówki nastąpi w ciągu 3 dni roboczych od momentu odbioru przesyłki zwrotnej.

Reklamacje 
1. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z biurem sklepu. Podstawą przyjęcia reklamacji jest przedstawienie przez Klienta dowodu zakupu towaru (paragon fiskalny lub oryginał faktury VAT), odesłanie towaru w oryginalnym opakowaniu. 
2. W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do Sklepu reklamowany towar wraz z opisem niezgodności. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.
3. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności. W przypadku, gdy weryfikacja niezgodności wymaga zasięgnięcia opinii biegłego, bądź przedstawiciela producenta towaru, termin do ustosunkowania się Sklepu ulega przedłużeniu o czas uzyskania przez Sklep takiej opinii.

WARUNKI DOSTAWY ZAKUPIONEGO TOWARU. 
Zakupiony produkt jest dostarczany Kupującemu na adres wskazany w zamówieniu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Współpracujemy z firmami kurierskimi. 
Odbierając towar Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu i czy jest kompletna. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej „Protokołu Reklamacji". Kupujący potwierdza pisemnym pokwitowaniem odbiór przesyłki od firmy kurierskiej. Z chwilą złożenia pokwitowania na Kupującego przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyko związane z jego posiadaniem i użytkowaniem.

OPIEKA POGWARANCYJNA
1. Sprzedawca zapewnia możliwość naprawy zakupionych u niego urządzeń także po upływie okresu gwarancyjnego.
2. Usługa naprawy w okresie pogwarancyjnym jest odpłatna.
3. Sprzedawca posiada cały czas w sprzedaży wszystkie części zamienne.

POLITYKA PRYWATNOŚCI. 
W celu dokonania zakupów w internetowym sklepie www.kuvings.net.pl wymagane jest wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz akceptacja regulaminu zakupów i zgoda na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych. Każdy Klient, który wypełnił formularz rejestracyjny ma zapewniony dostęp do dotyczących go danych osobowych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub też usunięcia. Klient może uzyskać dostęp do swoich danych po uprzedniej autoryzacji. Kupując w sklepie internetowym www.kuvings.net.pl zgadzasz się na przetwarzanie danych w celu realizacji zamówienia złożonego w naszym sklepie. Firma nie udostępnia, nie sprzedaje Twoich danych innym podmiotom.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

Postanowienia końcowe:

Sklep www.kuvings.net.pl zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w poniższych warunkach oraz zmian cen. Sklep www.kuvings.net.pl nie będzie w żadnym wypadku odpowiedzialny wobec jakichkolwiek osób z tytułu szkód szczególnych, pośrednich lub wtórnych poniesionych z powodu użytkowania i stosowania oferowanych przez nas towarów. Spory powstałe pomiędzy Sprzedawcą a Klientem zostają poddane sądowi właściwemu ze względu na siedzibę Sprzedawcy.

Prezentowane na stronie materiały mają charakter informacyjno - edukacyjny. W żadnym wypadku nie mogą być traktowane jako wskazówki lecznicze czy też propozycje do samodzielnego leczenia się bez konsultacji z lekarzem.

Jeżeli potrzebujesz jakiejkolwiek rady, bądź też jest coś, co chciałbyś wyjaśnić – skontaktuj się z nami bezpośrednio.